Всі регіони Сільське господарство
Авто, мото, велотранспорт Побутова техніка Все для дому Все для офісу Комп’ютери та програмне забезпечення Подарунки, сувеніри, квіти Спорт та туризм Будівництво та ремонт Все для дітей Аудіо, відео, фото Медичні товари Обладнання для виробництва, верстати Одяг, взуття та аксесуари Харчові продукти та напої Краса і здоров'я Книги, журнали, періодика Телефонія, телекомунікація, зв’язок Дозвілля та розваги Металургія, металеві вироби Енергетика, сировина й матеріали Хімічна промисловість Промислові товари й обладнання Сільське господарство Сад, город Зоотовари, рослини, тварини Мистецтво, антикваріат Ювелірні вироби, годинники Музичні товари Товари для дорослих Нерухомість Різне Неліквідні запаси, стоки Меблі Авіа-, залізничний, водний транспорт Торгівля та склад Безпека та захист Текстиль, шкіра, хутро Папір та картон Тара та упаковка Контрольно-вимірювальні прилади Гума та пластмаси Дерево, пиломатеріали Інструмент Електроніка, електротехніка, електрообладнання
Обладнання для тваринництва, птахівництва, бджільництва, заготівлі
 
 
Електрообігрівач для вуликів купити у нас в магазині
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 

Електрообігрівач для вуликів купити у нас в магазині

Код товару 05918963
 
 

Опис товару:

Електрообігрівач для вуликів 12В 12Вт, для весняного осіннього нарощування бджолосімей

Рекомендації по використанню електрообігріву бджолосімей

Восени , коли закінчується останній вихід закритого розплоду , починають лікування від кліща. Лікування в цей час часто малоефективне із-за низької температури повітря. Кліщ ховається глибоко в тілі бджоли, а лікарські препарати при температурі нижче 15о С не випаровуються. Підігрів вулика нейтралізує ці недоліки і сприяє позитивному результату.

Взимку електрообігрів дозволяє успішно утримувати бджіл на волі і підтримувати у гнізді мікроклімат , який відповідає встановленим у провітрюваному зимівнику з температурою +2о...+4 С . Бджоли не гинуть від голоду і економлять мед. Застосування електрообігрівача робить бджільництво рентабельним.

Спеціаліст по мікроклімату бджолиних сімей Е. К. Єськов радить застосовувати електрообігрів з автоматичним регулюванням температури круглий рік. Міряють її в нижній зоні планки рамки. Навесні і влітку температура у вулику повинна бути 25о...27ос С.

У вересні температура повинна бути 20 ° С. Якщо немає виводка , її знижують до 9...12 ° С. В жовтні її норма 8...9о С. На початку зими температура повинна бути такою ж. Її зниження гальмує активність бджіл. Для бджіл среднерусской породи вона повинна бути 8...9о С, для карпатської - 3...6 З, для кавказької - 4...6 С. Взимку її знижують на 2...3оС.

На практиці бджолярі використовують два види розміщення елементів обігріву: бокове і нижнє.

Якщо взимку встановити два бічних обігрівача на протилежних стінках вулика і включити один з них, то гніздо розташується біля нього . А під кінець зими буде можливість включити другий , вимкнувши перший. Гніздо переміститься до нього. Таким чином , їжа буде використана рівномірно по всьому вулику.

При обігріві знизу , тепле повітря поширюється по всьому вулику. Бджоли можуть вільно переміщатися по всьому вулику і знаходити їжу . для того щоб краще провітрювався вулик відкривають льотки, через які виходить вуглекислий газ і волога.

Ранньої весни бджоли, що випадково випали з гнізда на холодне дно – гинуть. Якщо знизу є обігрівач , вони можуть повернутися. Влітку в спеку обігрівач знижує вологість у вулику. Для уникнення цього недоліку в нижній льоток встановлюють ванну з водою. Крім цього, бджоли використовують воду для вирощування виводка, зменшуючи цим кількість вильотів, що зберігає енергію. Сухе повітря корисний у боротьбі з кліщем , гальмуючи його розвиток.

Найкращий результат дає бічній обігрів.

При весняному обігріві необхідно забезпечити родину водою і рідким сиропом .

Електрообігрівач прикріплюють на порожню рамку . Рамку з електрообігрівачем встановлюють збоку біля гнізда бджіл..

ПРИЗНАЧЕННЯ: Прилад призначений для додаткового обігріву бджолосімей в

весняний та осінній період для нарощування розплоду.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ: номінальна напруга – 12(36), потужність – 12Вт.
Джерело живлення – понижуючий трансформатор.
Час виходу на робочий режим – 60хв.

ПРИЛАД: Прилад складається з корпусу зі спіраллю з хромонікелевого сплаву всередині.

ПОРЯДОК РОБОТИ: 1. через понижуючий трансформатор підводять напругу 12В.

2. розрахунок необхідної потужності: П – кількість елементів, N –

потужність трансформатора , Р – потужність одного елемента. N=Р · П.

При Р=12Вт, П=10шт. Отримаємо N=Р · П=12 · 10=120Вт+30%.

ВИМОГИ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ: Працювати з вуликами , в яких розміщений електрообігрівач дозволяється тільки при вимкненому електроживленні. .Категорично забороняється використовувати прилад в павільйонах

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ: не рекомендується зберігати прилад в приміщеннях з підвищеною вологістю

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: 12 місяців з дня придбання при дотриманні умов зберігання та експлуатації.

Повний опис
Інформація про продавця:
Адреса реєстрації: 23100, Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, буд. 29.
Інші товари В магазин
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create