Всі регіони Сільське господарство
Авто, мото, велотранспорт Побутова техніка Все для дому Все для офісу Комп’ютери та програмне забезпечення Подарунки, сувеніри, квіти Спорт та туризм Будівництво та ремонт Все для дітей Аудіо, відео, фото Медичні товари Обладнання для виробництва, верстати Одяг, взуття та аксесуари Харчові продукти та напої Краса і здоров'я Книги, журнали, періодика Телефонія, телекомунікація, зв’язок Дозвілля та розваги Металургія, металеві вироби Енергетика, сировина й матеріали Хімічна промисловість Промислові товари й обладнання Сільське господарство Сад, город Зоотовари, рослини, тварини Мистецтво, антикваріат Ювелірні вироби, годинники Музичні товари Товари для дорослих Нерухомість Різне Неліквідні запаси, стоки Меблі Авіа-, залізничний, водний транспорт Торгівля та склад Безпека та захист Текстиль, шкіра, хутро Папір та картон Тара та упаковка Контрольно-вимірювальні прилади Гума та пластмаси Дерево, пиломатеріали Інструмент Електроніка, електротехніка, електрообладнання
Добрива і пестициди Органічні мінеральні добрива
 
 
Osmocote Exact Standard 5-6м 15+9+12+2,5MgО+Micro 1 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 

Osmocote Exact Standard 5-6м 15+9+12+2,5MgО+Micro 1 кг

Код товару 3-002/кг
 
 

Опис товару:

Osmocote Exact Standard   5-6 m   15+9+12+2,5MgО+Micro           

Квітень-травень. Для хвойних, листяних рослин, сезонних квітів. Норма: 3,5-4,5 кг/м3 ґрунту

 

Osmocote - унікальна технологія добрив, спеціально розроблена для вирощування декоративних, хвойних та листяних рослин. Osmocote – це добриво у вигляді гранул, усередині яких міститься весь набір макро- і мікроелементів, що необхідні для рослин. Оболонка гранул складається з біо-розчинної смоли, що забезпечує вивільнення всіх поживних речовин протягом періоду вегетації. Пропонується широкий спектр дії продукту від 3-4 місяців до 12-14 місяців, залежно від періоду, в якому ви хочете його застосувати. Добриво рекомендується для листяних кущів і вічнозелених рослин.

Osmocote Exact Standard. Виділення поживних речовин триває стільки, скільки необхідно вам за технологією. Рослини отримують саме те що їм потрібно і коли їм потрібно. Кожна гранула містить всі основні елементи живлення: азот, фосфор, калій та повний пакет мікроелементів. Живильні речовини завжди доступні в кореневій зоні, в перебігу заявленого терміну виділення.

Osmocote Exact Standard High-K – добриво з підвищеним вмістом калію. Рекомендується для культур, які вимагають велику кількість калію, такі як цикламен, фіалки, примули та ін. Також ідеально підходить для трав'янистих багатолітніх рослин і в тих випадках, коли вода для поливу містить багато нітратів. Переваги:

- Забезпечує стабільний, однаковий ріст рослин, насичений колір і гарний їх зовнішній вигляд,

- Високий рівень заліза - 50 % .

- Контрольоване, поступове виділення поживних речовин протягом заявленого періоду.

- Використовується рослиною повністю без залишку, не обпалює листя, не підвищує рівень солей у субстраті.

- Безпечне для навколишнього середовища і екологічно чисте.

    Osmocote Exact Hi-End - добриво виготовлено за технологією Dual Coating Technology - подвійного покриття, тобто частина гранул мають додаткове покриття. Це означає, що частина поживних речовин починає свою дію в тій фазі росту рослин, коли вони потребують найбільше. Рекомендується для рослин, які потребують поживні речовини в другій фазі росту. Переваги:

- Оптимальна кількість добрива на кожному етапі зростання.

- Додаткова доза добрива стає доступною саме тоді, коли починається активне зростання культури.

- Розроблений спеціально для культур, яким необхідно додаткове харчування у другому періоді вирощування наприклад хвойні та вічнозелені кущі.

- Не потрібно додаткової підгодівлі

- Оптимальний вміст поживних речовин для цілого сезону для хвойних.

- Можливість використовувати високі дози без ризику опіку –  кращі результати за сезон.

- Не потрібно підживлювати в кінці вегетаційного сезону.

- Збільшений приріст рослини і краща якість.

Osmocote Bloom є добривом з контрольованим вивільненням поживних речовин терміном дії 2-3- місяці. Спеціально виготовлене для підживлення балконних квітів для продажу. Переваги:

-  Маленькі гранули добрива забезпечують рівномірний розподіл і дозволяють використання його з грунтом в малих горщиках

-  Безпечний у використанні

-  Забезпечує постійний доступ рослин  до поживних речовин під час цілого періоду вегетації

-  Гарантує безперервне підживлення рослин під час транспортування, в пункті продажу і в кінцевого споживача

-  Добриво має такий склад макро- і мікро-елеметів, який ідеально підходить для декоративних рослин із циклом 2-3 місяці.

-  Ідеальний продукт для невеликих виробників, теплиці яких не обладнані автоматичними наливними стелажами.

Оsmocote Exact Protect спеціально розроблений для осінньої/зимової пересадки рослин. Завдяки подвійній оболонці виділення поживних речовин з гранули Osmocote Protect починається з відстрочкою на 2-3 місяці. Тобто, всі поживні речовини зберігаються, поки рослина не готова прийняти звільнених інгредієнтів. Добриво призначене для використання в період з листопада по середину січня.

Повний опис
Інформація про продавця:
45101, Україна, Волинська, м. Рожище, Гагаріна, будинок 44а, офіс --
Інші товари В магазин
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Ви переглядали такі товари

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create